Levent Özdemir Pictures

Sektörün lider markaları arasında yer alan Levent Özdemir Pictures; film, fotoğraf, web ve yazılımın yanı sıra kurumsal kimlik tasarımı alanında da hizmet veriyor. Reklam sektöründeki 25 yıllık deneyimiyle sektörün önemli isimlerinden biri haline gelen Levent Özdemir tarafından kurulan ve yönetilen şirket Türkiye’nin en önemli markalarıyla çalışmalarını sürdürüyor.

Levent Özdemir Pictures, reklam filmlerinden firma tanıtım videolarına kadar geniş bir yelpazede hizmet veriyor. Prodüksiyon alanındaki çalışmaları elbette sadece filmlerle sınırlı değil. Levent Özdemir, 20 yıllık fotoğrafçılık deneyimini Türkiye ve dünyanın önemli markalarının ürünleriyle buluşturup alanında önemli çalışmalara imza atıyor.

"Levent Özdemir Pictures" logosu birçok markanın kurumsal kimliğinin de arkasında yer alıyor. Levent Özdemir Pictures, gelişen teknolojiyi aynı hızda takip ederek şirketler için uygun web tasarım ve uygulama çalışmaları yapıyor.

Nü Ajans ile başlayan kariyerine kendi şirketi ile devam eden Levent Özdemir, o günden bu güne birçok reklam kampanyasında proje yaratıcılığı, metin yazarlığı ve prodüktörlük yaptı. 20 yıldır profesyonel reklam fotoğrafçısı ve yönetmeni olarak sayısını hatırlayamayacağı kadar fotoğraf çekti, birçok reklam filmi yönetti.

Honeybee Studios şirketinin kurucu ortaklarından olan Levent Özdemir, hali hazırda kendi yazıp yönettiği sinema filmleriyle de adından söz ettiriyor.